Вініри та безметалева кераміка

Вініри – це тоненькі пластинки білого кольору, які приклеюються до емалі зубів. Виготовляються з міцної кераміки методом пресування або фрезерування. За допомогою вінірів можна відновити колір і покращити форму зубів.

Дуже часто вініри застосовуються одночасно з безметалевими коронками і накладками на жувальні зуби.

У яких випадках ми встановлюємо вініри?

Спектр показань до встановлення вінірів досить широкий: змінений колір, проміжки між зубами, невеликі чи нерівні зуби. Також вініри встановлюються при комплексних реабілітаціях, під час яких ми повністю відновлюємо зубні ряди.

Відтак залежно від ситуації на зуби встановлюються вініри (veneers) або накладки (overlay). У випадку відсутності своїх зубів – спочатку імпланти, потім коронки.

Вінір, накладка чи коронка?

Часто люди думають, що за допомогою вінірів можна відновити будь-які зуби. Це не зовсім так. Насамперед вініри добре підходять у випадках, коли зуби ще живі чи по-іншому – вітальні (без запломбованих кореневих каналів).

Справа в тому, що вінір фіксується до зуба адгезивно (приклеюється), а надійно можна приклеїти вінір лише до емалі і дентину живих зубів. Сила адгезії у такому випадку буде максимальною, і вінір не відклеїться навіть через багато років.

У випадку, коли зуби уже депульповані (неживі), тобто з них забрали нерви і запломбували кореневі канали, – а такі маніпуляції проводять, як правило, після ускладнень глибокого карієсу, – вініри не встановлюються. Все тому, що такі тканини недостатньо якісні для приклеювання вінірів.

Якщо зуби мають масивні пломби (особливо на бокових поверхнях) – вініри не найкращий вибір. У таких випадках краще підійдуть безметалеві коронки, так як вони повністю охоплюють зуб і захищають його від розколювання і подальшого псування під час жувальних навантажень.

Накладки (overlay) на жувальні зуби застосовують тоді, коли потрібно підняти чи змінити прикус. Технологія подібна до встановлення вінірів, проте різниця полягає в тому, що їх приклеюють зверху на жувальні зуби.

В Дент Мастер ми допоможемо підібрати оптимальний варіант відновлення Ваших зубів.

Записатись на візит:

Contact Form

Ціни:

Назва послугиЦіна (грн.)
Тимчасова пластмасова коронка(прямим методом)400
Тимчасова пластикова коронка PMMA1500
Суцільнолита коронка3500
Металокерамічна коронка (GS Initial) каркас CoCr4500
Цифровий Wax Up500
Коронка безметалева e-max (дисилікат літію)7800
Вінір керамічний10000
Накладка на жувальний зуб e-max7800
Повний знімний акриловий протез8000
Частковий знімний акриловий протез8000
Фрезерований бюгельний протез на атачменах25 000
Кламерний бюгельний протез25 000
Зняття відбитків дві щелепи1000
Капа нічна1500
Перебазування протезу1000
Ціни на усі послуги клініки

Вініри та безметалева кераміка Вініри та безметалева кераміка

КЕЙС. “Вініри”. 10 – верхня щелепа та 4 – нижня.

10 вінірів на верхній щелепі і 4 – на нижній. [...]

Читати кейс повністю...

БЕЗМЕТАЛЕВА КЕРАМІКА. КОРОНКИ З ДІОКСИДУ ЦИРКОНІЮ. ПРЕМІУМ AIDITEMULTILAYER 3D PRO.

Результат: Початкова ситуація: Стертість зубів, особливо верхніх передніх. Перекошений верхній [...]

Читати кейс повністю...

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Що саме вас турбує?

Оберіть свій випадок зі списку нижчe:

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Поліщук
Оксана Поліщук
5 out of 5 stars
місяць тому
Моя улюблена стоматологія вже багато років,до речі,за порадою подруги! Хоч живу на Бамі,але з радістю їду на Дружбу до улюблених стоматологів❤️
Lesia Dubchak
Lesia Dubchak
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Дякую професіоналам за мою нову посмішку і проліковані застарілі проблеми! Успіху Вам і процвітання! Рекомендую Вас усім своїм знайомим (я тепер жива реклама Дент Майстер 😁)
Наталя Кравчук
Наталя Кравчук
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Лікувала я і чоловік у Андрія Тарасовича дуже задоволені його роботою професіонал своєї справи. Кому треба лікування зубів, раджу звертатись!
Зоряна Дудар
Зоряна Дудар
1 out of 5 stars
тиждень тому
Відношення до пенсіонерів зневажливе. В мами розболівся зуб вона з палочкою прийшла до них а ї не прийняли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Oksana Tanasiv
Oksana Tanasiv
5 out of 5 stars
минулого тижня
З величезноюю подякою хочу зробити цей пост про стомaтологічну клініку Dent Master, яка надала мені високопрофесійні послуги і за надзвичайно короткий тижневий час вирішила мою проблемну ситуацію. Я вражена якістю, швидкістю та високим професійним рівнем лікаря Дмитра Вікторовича та Ольги Олександрівни. Дякую за те що зробили мені чудову усмішку! Рекомендую усім!
Iryna Syletska
Iryna Syletska
5 out of 5 stars
тиждень тому
Не вперше відвідую дану стоматологію і завжди задоволена результатом. Прекрасний лікар - Ольга Олександрівна. Рекомендую!
Володимир Нога
Володимир Нога
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Дуже хороша, якісна стоматологія з професіоналами своєї справи. До кожного пацієнта індивідуальний підхід. А лікування безболісне, шо для мене дуже важливо))). Кому треба зремонтувати зуби, раджу звертатись! Особисто я, сервісом і роботою повністю задоволений
Галя Грицько
Галя Грицько
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Роботою клініки задоволена.Робота виконана якісно , швидко а головне професійно. .Щиро рекомендую свого стоматолого Дмитра Вікторовича - це людина професіонал .Та головне ви отримаєте гарантію на виконану роботу ,сама переконалась .Ще раз дуже дякую. Професійного росту вам і божого благословення.
Tanya Vovk
Tanya Vovk
5 out of 5 stars
минулого тижня
Звернулася у клініку щодо видалення зуба мудрості.Незважаючи на непередбачувані моменти, які виникали під час видалення, Дмитро Вікторович показав себе прекрасним спеціалістом та професіоналом своєї справи,який не боїться брати відвовідальність і знаходить правильні шляхи вирішення проблеми. Уважний до пацієнта, пояснює, дає рекомендації, підтримує, цікавиться здоров'ям.Також була на прийомі у Ольги Олександрівни,яка дуже професійно і швидко поставила пломбу,і дала рекомендації щодо гігієни порожнини рота.Клініка добре забезпечена ліками і хорошим обладнанням.Медсестри - вмілі та дуже приємні в спілкуванні з клієнтом. Персонал - усміхнений, привітний, атмосфера - домашня. Бажаю клініці процвітання, успіхів, вдячних клієнтів. Рекомендую стоматологію DentMaster!
Олег Мороз
Олег Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Приємний персонал та відмінний сервіс. Дмитро Вікторович справжній професіонал своєї справи! Роботу виконав якісно та на професійному рівні. Однозначно рекомендую лише цю клініку!
Алла Мороз
Алла Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Стоматологія «Дент Майстер» - наша сімейна стоматологія. Послуги, які ми отримували самі різноманітні ( лікування, видалення, імплантація ) завжди на високому рівні. Ціни помірні, індивідуальний підхід. Рекомендую «Дент Майстер» та висококваліфікованих лікарів в даній клініці .
Вадим Мороз
Вадим Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Я дуже задоволений роботою цієї стоматології! Уся моя сімʼя звертається сюди на лікування зубів, і кожен раз отримуємо професійний підхід та відмінний результат. Рекомендую всім!
Kat Kravits
Kat Kravits
5 out of 5 stars
тиждень тому
Щиро рекомендуємо клініку Дентмайстер усім кого знаємо. Користуємося з чоловіком послугами для нас найкращого спеціаліста Ольги Олександрівни. Коли в клініку прийшла мама, скористалася послугами - сказала, що це і її найкращий спеціаліст тепер! Приємно, чисто, доступно та професійно! Дякуємо вам за вашу працю!
Оксана Лысейко
Оксана Лысейко
5 out of 5 stars
3 тижні тому
Якісне лікування, доброзичливість персоналу та індивідуальний підхід до кожного. З розумінням ставляться, коли треба лікуватися вже зараз і знаходять можливість прийняти паціента. Дуже вдячна Ользі Олександрівні за підхід до діточок і наші здорові зубки!
Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Залишити відгук