Протезування

Ми з впевненістю можемо сказати, що протезування – це наша пріоритетна галузь, адже у клініці є власна зуботехнічна лабораторія з понад 20-річним досвідом діяльності.

Що таке зубний протез?

Насправді все, що замінює втрачені тканини зуба можна назвати зубним протезом. Навіть невелика пломба– це протез, однак виготовленний не в лабораторії, а стоматологом безпосередньо в порожнині рота. Вініри, накладки, коронки, містки та інші знімні та не знімні конструкції – це все протези, для яких є свої показання.

Що краще – пломба чи коронка?

Пломба або композитна реставрація підійдуть там, де після обробки бормашиною потрібно заповнити невеликі каріозні порожнини в живих зубах, міцність і структурна цілісність коронкової частини яких загалом не порушені.

У всіх інших випадках, особливо коли зуби уже ендодонтично ліковані (мертві) краще встановлювати коронки, наприклад, з діоксиду цирконію.

Існує упередження, що коронка – це погано. Деякі люди намагаються до останнього «зберігати» зуби за допомогою пломб, тому що вважають, що такий зуб прослужить довше. З досвіду можемо сказати, що це велика помилка. Чому?

Стоматолог встановлює пломбу безпоседньо в ротовій порожнині, а отже обмежений у виборі матеріалу. Здебільшого застосовують композит світлового твердіння. Цей композит набагато слабший від дисилікату літію чи циркону – матеріалів, з яких виготовляють вініри, накладки і коронки.

Якщо бокові зуби практично повністю відновлені такими композитами, відбувається перевантаження і вертикальне стирання передніх зубів з їхньою подальшою руйнацією. Масивні пломби вбирають вологу, розширюються і можуть, як клин, розколювати свої зуби.

Отже, у таких випадках для задніх зубів краще підійдуть коронки або накладки, які не стираються і добре утримують висоту прикусу. Також вони захищають зуби від проникнення інфекції до кореневих каналів.

Якщо передні зуби уже депульповані (мертві), то на них також краще встановлювати коронки.

Як відбувається процес відновлення втрачених і пошкоджених зубів в Дент Мастер?

 1. Збір даних.
  • Фотопротокол (Виконуємо серію фотографій і коротке відео для аналізу усмішки в динаміці).
  • В разі потреби робимо прицільні рентген-знімки або направляємо на комп’ютерну томографію.
  • Знімаємо діагностичні відбитки і відливаємо моделі.
  • Скануємо моделі та завантажуємо дані в програму для 3D- дизайну.
 2. При комплексних реабілітаціях, щоб виключити проблеми з суглобами, визначаємо правильне положення голівки суглоба в суглобовій ямці і в майбутньому протезуємо так, щоб відтворити правильний і комфортний прикус.
 3. Після аналізу даних виконуємо цифровий Wax App в програмі. Видруковуємо на принтері моделі.

  За допомогою силіконових ключів і композиту переносимо ситуацію в ротову порожнину. Це називається Mock Upp – примірка майбутньої усмішки. Mock Upp дає нам змогу показати пацієнту, як виглядатимуть його зуби реально, а не тільки на моніторі компютера.

  З Mock Upp пацієнт може походити день-два, аби зрозуміти, чи йому комфортно з такими зубами, чи підходить форма і колір.
 4. Препаруємо зуби під вініри, накладки чи коронки. Цю процедуру виконуємо під анестезією.
 5. Після отримання відбитку, цифрового чи аналового, на відпрепаровані зуби встановлюємо тимчасові вініри, коронки чи накладки. Це – тимчасові зуби першого порядку, виготовлені прямим методом, щось схоже до Mock App.

  Наші пацієнти не ходять без зубів і можуть в процесі протезування вільно спілкуватись з людьми, не відчуваючи фізичного чи соціального дискомфорту. Причому навіть на цих початкових етапах їхні зуби виглядають краще, ніж до початку лікування.
 6. У власній лабораторії за допомогою CAD/CAM технологій виготовляємо тимчасові другого порядку, які можуть бути друкованими або фрезерованими. Ці тимчасові коронки точніші і міцніші, і у разі потреби можуть прослужити до року часу.
 7. Якщо пацієнта влаштовує форма і колір зубів, комфортно і зручно пережовувати їжу і вимовляти звуки, ми приступаємо до етапу виготовлення постійних зубів з прескераміки GC LiSi Press або діоксиду цирконію ZrO2
 8. Проводимо примірку реставрацій (вініри, накладки, коронки і містки). Після остаточного погодження і одобрення пацієнтом фіксуємо їх.

Оснащення Dent Master

Наявність власної зуботехнічної лабораторії дає нам багато переваг.

Насамперед, це краща комунікація між усіма учасниками процесу протезування. Лікар, технік і пацієнт мають можливість спілкуватися безпосередньо між собою на всіх етапах створення нових зубів. До того ж, коли технік бачить результат своєї праці в порожнині рота, він помічає ті моменти, яких не видно на моделях чи моніторі комп’ютера.

Наша клініка і лабораторія оснащені усім необхідним для створення надійних і естетичних коронок, містків та інших зубних протезів, які не будуть відрізнятись від натуральних зубів.

Це надзвичайно точний сканер Medit Ideentica, потужний 5-осьовий фрезер Aidite AMD- 500, Піч для синтеризації циркону Progret SP-01, лазерний SLA принтер Form 2 i LCD принтер Phrozen Sonic 4K, індукційна ливарна машина Bego Fornax T, та багато іншого обладнання.

В своїй роботі ми використовуємо комбінацію аналового і цифрового методів виготовлення коронок, містків та інших видів зубних протезів.

Записатись на візит:

Ціни:

Назва послугиЦіна
Зняття відбитка дві щелепи500 грн.
Тимчасова коронка ПММА600 грн.
Коронка ZrO2 стандарт3.900 грн.
Коронка металокерамічна2.800 грн.
Фрезерований бюгельний протез на атачменах12.900 грн.
Ціни на усі послуги клініки

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Що саме вас турбує?

Оберіть свій випадок зі списку нижчe:

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Павел
Павел
2 out of 5 stars
місяць тому
Дмитро Вікторович вміє тільки пломби ставити, на інші процедури розсилає по всьому Тернополі.Навіть просто прочистити канал то записують до іншого лікаря(Андрій вроді, до речі більш толковий з того одного разу що в нього був), або в іншу стоматологію і тоді це лікування розтягується на 2-3 тижні.Сама клініка технічно оснащена на низькому рівні.Тому моя порада така - кому потрібно робити щось складніше чим проста пломба то Вам не сюди!
Nadiy 30
Nadiy 30
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Щиро дякую працівникам клініки ,, Дент Майстер,, , особливо лікарю Андрію Тарасовичу та Ользі Олександрівній за якісну консультацію та добре виконану роботу. Порадуво ввічлеве ставлення усього персоналу , дівчатка на рецепції завжди усміхнені та привітні.
Taras Booblik
Taras Booblik
5 out of 5 stars
неделю назад
Найперше, це дуже професійний підхід до роботи! Ще сподобалося, що перед будь-якою процедурою лікар зрозумілою мовою все розяснює і пояснює, що зараз з тобою буде відбуватися. Особисто для мене це важливо, знати що зі мною роблять. Сучасне обладнання і в цілому сучасний підхід до лікування.
Oksana Ernestiene
Oksana Ernestiene
5 out of 5 stars
3 недели назад
Здравствуйте. Мы с Дональдом очень Вам благодарны за 100% профессиональный подход к Нас.Заклад просторный и сияет чистотой .что является очень важным. И еще отдельно благодарим за ваш хороший и позитивный настрой. К вам всегда хочется прийти еще раз😊. Спасибо
Россина Юрченко
Россина Юрченко
5 out of 5 stars
3 недели назад
Большое спасибо за прекрасные зубки!!! Наконец я могу улыбаться,не стесняясь!!!И всё благодаря Вашей клинике!Очень довольна и отношением,со стороны врачей и их помощников!Приятная атмосфера и совершенно безболезненно!!! СПАСИБО ОГРОМНОЕ ВАМ!!! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!✌️✌️✌️✌️✌️💋
Paweł Skupiewski
Paweł Skupiewski
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Jestem zachwycony tym co mi zrobili z zębami, przyjechałem na niecałe dwa tygodnie i to było to czego oczekiwałem, pełen profesjonalizm i efekt zachwycający, polecam w 100% 💪
Maryana lynka
Maryana lynka
5 out of 5 stars
месяц назад
Это место заслуживает только 5 звезд. Супер профессиональные и чрезвычайно талантливые врачи. Док. Дмитрий Шевцов значительно улучшил мою улыбку, а его талант получил признание в далеком Мельбурне, Австралия (где я сейчас живу). Местного стоматолога по-настоящему впечатлило исключительное качество техники Doc. Дмитрий использовал. Нам нужно больше таких врачей. Еще раз спасибо !! 🙂
Loki Ska
Loki Ska
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я был в этой стоматологии, больше чем два года назад, лечил зубы. Мне понравилась, женщина, профессионал, так попало, что она мне лечила зубы еще в 2014)) Скоро приду еще раз, ждите клиента. P.s Бесит что записался был на час к примеру, а зубы еще лечили, и почему я пришел?
Ewelina Szymczak
Ewelina Szymczak
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Стоматологический кабинет, который стоит порекомендовать! Приятное и надежное обслуживание пациентов, дружеская атмосфера. Искренне рекомендую эту клинику всем, кто не уверен в лечении и установке зубов в Украине. Кроме того, я впервые осмелился лечить зубы за пределами Польши, о чем я не жалею. Проблем с общением нет, ведь персонал свободно владеет польским, английским и даже немного немецким;) Еще раз очень рекомендую и благодарю всю команду за отличную работу!
Уляна і Віталік Лисі
Уляна і Віталік Лисі
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я проходила лечение у врача Дмитрия Викторовича, очень довольна качеством лечения. Врач все объясняет и отвечает на множество вопросов. Наконец у меня порядок с зубами) Также лечили сыночек зубки, ему 5 годков, стоматолог Ольга Александровна имеет просто замечательный подход к детям, сынок совсем не боялся, наоборот просился прийти еще))). Спасибо за подаруночки❤️. Очень рада, что Вас нашла. На сегодняшний день для меня это лучшая стоматология в Тернополе! Теперь рекомендую Вас всем знакомым.
Ірина Варахович
Ірина Варахович
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Вожу дочь, 5р. Довольны оба. Индивидуальный подход, адекватные цены. В конце каждого визита подарок для ребенка) История о червячка и пчелку 👍
Людмила Хомская
Людмила Хомская
5 out of 5 stars
год назад
Доктора Дмитрий и Ольга очень профессионально - квалифицированны и обслуживающий персонал приятный и вежливый.👍👍👍 Рекомендую Лечить зубы только у таких профессионалов.
Залишити відгук