Видалення зубів мудрості

Зуби мудрості, або «вісімки» прорізуються зазвичай до 20 років, і вже на етапі росту встигають добряче помучити свого господаря. Сучасна стоматологія рекомендує провести видалення зуба мудрості. Дуже давно, коли людина в основному харчувалася грубою, непереробленою їжею, ці зуби несли велике жувальне навантаження. Зараз же вони перетворилися в рудимент і для ефективного пережовування їжі вже не потрібні. Більш того, внаслідок еволюції все більше людей народжується без зачатків зубів мудрості.

Чи потрібно видаляти?

При профілактичному огляді лікар обов’язково зверне увагу на восьмі зуби – чи повністю прорізалися, чи не травмують сусідні «сімки», чи не уражені карієсом. Якщо «вісімки» стоять в правильному положенні, мають зуби-антагоністи, і повністю здорові – їх можна не видаляти. Але якщо є мінімальні чинники ризику, лыкар наполягатиме на видаленні.

Видалення зуба мудрості обов’язково в наступних випадках:

  • атипове розміщення зуба – зуб частково або повністю лежить в кістці, впирається коронкою або корінням в сусідній;
  • ясна над зубом, що не прорізався запалені;
  • зуб уражений карієсом;
  • при зростанні коронка зуба травмує «сімку» або слизову щоки;
  • погана гігієна «вісімок» – пацієнтові важко добре почистити зуби, на них накопичується наліт, і вони стають «джерелом інфекції» в ротовій порожнині;
  • «мудрим зубам» не вистачає місця в щелепі і вони зміщують інші, виникає скупченість зубів;
  • при плануванні ортодонтичного лікування.

Якщо ж у вас «вісімки» не прорізалися, не поспішайте радіти тому, що їх у вас немає – зробіть панорамний знімок, там вас може чекати сюрприз у вигляді атипово розташованих зубів, що лежать в кістці.

Як це працює у нас?

Наші стоматологи хірурги мають великий досвід видалення «вісімок» різної складності. У нас є напрацьовані протоколи, спрямовані на те, щоб мінімізувати травму тканин і скоротити термін реабілітації після видалення.

По-перше, перед видаленням лікар обов’язково зробить прицільний знімок зуба, щоб оцінити довжину і вигин коренів. У разі особливо довгих і вигнутих коренів знадобиться і 3D знімок сегмента щелепи – на ньому лікар може побачити не тільки зуб, але і прилеглі нерви, а значить – виключити їх пошкодження в ході операції.

По-друге, при атипово розміщеній «вісімці» або складній анатомії, лікар зазвичай розрізає зуб на кілька частин і обережно по черзі виймає ці частини. Це зводить до мінімуму ризики пошкодження сусіднього зуба і м’яких тканин, дозволяє максимально дбайливо провести втручання і скорочує реабілітаційний період.

По-третє, ми використовуємо колагенові фліси, які лікар вкладає в лунку і зашиває ясна. Такі фліси фіксують кров’яний згусток, стимулюють зростання нової кісткової тканини на місці дефекту і прискорюють загоєння рани.

Після видалення лікар може виписати антибактеріальні, знеболюючі і протизапальні препарати, рекомендувати полоскання сольовим розчином і ополіскувачем, що містить хлоргексидин. Шви після видалення «вісімок» знімають через 8-10 днів.

Якщо видалення зуба мудрості не було ускладнене атиповим положенням або запальним процесом, вам не буде потрібна тривала реабілітація. Вже на наступний день ви зможете вийти на роботу. Якщо ж по знімку лікар прогнозує складне видалення, він обов’язково обговорить з вами післяопераційний період і реабілітацію.

Записатись на візит:

Список послуг:

Ціни:

Назва послугиЦіна
Видаленнявід 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості2000 грн.
Зняття швів100 грн.
Ціни на усі послуги клініки

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Павел
Павел
2 out of 5 stars
місяць тому
Дмитро Вікторович вміє тільки пломби ставити, на інші процедури розсилає по всьому Тернополі.Навіть просто прочистити канал то записують до іншого лікаря(Андрій вроді, до речі більш толковий з того одного разу що в нього був), або в іншу стоматологію і тоді це лікування розтягується на 2-3 тижні.Сама клініка технічно оснащена на низькому рівні.Тому моя порада така - кому потрібно робити щось складніше чим проста пломба то Вам не сюди!
Nadiy 30
Nadiy 30
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Щиро дякую працівникам клініки ,, Дент Майстер,, , особливо лікарю Андрію Тарасовичу та Ользі Олександрівній за якісну консультацію та добре виконану роботу. Порадуво ввічлеве ставлення усього персоналу , дівчатка на рецепції завжди усміхнені та привітні.
Taras Booblik
Taras Booblik
5 out of 5 stars
неделю назад
Найперше, це дуже професійний підхід до роботи! Ще сподобалося, що перед будь-якою процедурою лікар зрозумілою мовою все розяснює і пояснює, що зараз з тобою буде відбуватися. Особисто для мене це важливо, знати що зі мною роблять. Сучасне обладнання і в цілому сучасний підхід до лікування.
Oksana Ernestiene
Oksana Ernestiene
5 out of 5 stars
3 недели назад
Здравствуйте. Мы с Дональдом очень Вам благодарны за 100% профессиональный подход к Нас.Заклад просторный и сияет чистотой .что является очень важным. И еще отдельно благодарим за ваш хороший и позитивный настрой. К вам всегда хочется прийти еще раз😊. Спасибо
Россина Юрченко
Россина Юрченко
5 out of 5 stars
3 недели назад
Большое спасибо за прекрасные зубки!!! Наконец я могу улыбаться,не стесняясь!!!И всё благодаря Вашей клинике!Очень довольна и отношением,со стороны врачей и их помощников!Приятная атмосфера и совершенно безболезненно!!! СПАСИБО ОГРОМНОЕ ВАМ!!! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!✌️✌️✌️✌️✌️💋
Paweł Skupiewski
Paweł Skupiewski
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Jestem zachwycony tym co mi zrobili z zębami, przyjechałem na niecałe dwa tygodnie i to było to czego oczekiwałem, pełen profesjonalizm i efekt zachwycający, polecam w 100% 💪
Maryana lynka
Maryana lynka
5 out of 5 stars
месяц назад
Это место заслуживает только 5 звезд. Супер профессиональные и чрезвычайно талантливые врачи. Док. Дмитрий Шевцов значительно улучшил мою улыбку, а его талант получил признание в далеком Мельбурне, Австралия (где я сейчас живу). Местного стоматолога по-настоящему впечатлило исключительное качество техники Doc. Дмитрий использовал. Нам нужно больше таких врачей. Еще раз спасибо !! 🙂
Loki Ska
Loki Ska
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я был в этой стоматологии, больше чем два года назад, лечил зубы. Мне понравилась, женщина, профессионал, так попало, что она мне лечила зубы еще в 2014)) Скоро приду еще раз, ждите клиента. P.s Бесит что записался был на час к примеру, а зубы еще лечили, и почему я пришел?
Ewelina Szymczak
Ewelina Szymczak
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Стоматологический кабинет, который стоит порекомендовать! Приятное и надежное обслуживание пациентов, дружеская атмосфера. Искренне рекомендую эту клинику всем, кто не уверен в лечении и установке зубов в Украине. Кроме того, я впервые осмелился лечить зубы за пределами Польши, о чем я не жалею. Проблем с общением нет, ведь персонал свободно владеет польским, английским и даже немного немецким;) Еще раз очень рекомендую и благодарю всю команду за отличную работу!
Уляна і Віталік Лисі
Уляна і Віталік Лисі
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я проходила лечение у врача Дмитрия Викторовича, очень довольна качеством лечения. Врач все объясняет и отвечает на множество вопросов. Наконец у меня порядок с зубами) Также лечили сыночек зубки, ему 5 годков, стоматолог Ольга Александровна имеет просто замечательный подход к детям, сынок совсем не боялся, наоборот просился прийти еще))). Спасибо за подаруночки❤️. Очень рада, что Вас нашла. На сегодняшний день для меня это лучшая стоматология в Тернополе! Теперь рекомендую Вас всем знакомым.
Ірина Варахович
Ірина Варахович
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Вожу дочь, 5р. Довольны оба. Индивидуальный подход, адекватные цены. В конце каждого визита подарок для ребенка) История о червячка и пчелку 👍
Людмила Хомская
Людмила Хомская
5 out of 5 stars
год назад
Доктора Дмитрий и Ольга очень профессионально - квалифицированны и обслуживающий персонал приятный и вежливый.👍👍👍 Рекомендую Лечить зубы только у таких профессионалов.
Залишити відгук