Видалення зубів мудрості

Зуби мудрості, або «вісімки» прорізуються зазвичай до 20 років, і вже на етапі росту встигають добряче помучити свого господаря. Сучасна стоматологія рекомендує провести видалення зуба мудрості. Дуже давно, коли людина в основному харчувалася грубою, непереробленою їжею, ці зуби несли велике жувальне навантаження. Зараз же вони перетворилися в рудимент і для ефективного пережовування їжі вже не потрібні. Більш того, внаслідок еволюції все більше людей народжується без зачатків зубів мудрості.

Чи потрібно видаляти?

При профілактичному огляді лікар обов’язково зверне увагу на восьмі зуби – чи повністю прорізалися, чи не травмують сусідні «сімки», чи не уражені карієсом. Якщо «вісімки» стоять в правильному положенні, мають зуби-антагоністи, і повністю здорові – їх можна не видаляти. Але якщо є мінімальні чинники ризику, лыкар наполягатиме на видаленні.

Видалення зуба мудрості обов’язково в наступних випадках:

  • атипове розміщення зуба – зуб частково або повністю лежить в кістці, впирається коронкою або корінням в сусідній;
  • ясна над зубом, що не прорізався запалені;
  • зуб уражений карієсом;
  • при зростанні коронка зуба травмує «сімку» або слизову щоки;
  • погана гігієна «вісімок» – пацієнтові важко добре почистити зуби, на них накопичується наліт, і вони стають «джерелом інфекції» в ротовій порожнині;
  • «мудрим зубам» не вистачає місця в щелепі і вони зміщують інші, виникає скупченість зубів;
  • при плануванні ортодонтичного лікування.

Якщо ж у вас «вісімки» не прорізалися, не поспішайте радіти тому, що їх у вас немає – зробіть панорамний знімок, там вас може чекати сюрприз у вигляді атипово розташованих зубів, що лежать в кістці.

Як це працює у нас?

Наші стоматологи хірурги мають великий досвід видалення «вісімок» різної складності. У нас є напрацьовані протоколи, спрямовані на те, щоб мінімізувати травму тканин і скоротити термін реабілітації після видалення.

По-перше, перед видаленням лікар обов’язково зробить прицільний знімок зуба, щоб оцінити довжину і вигин коренів. У разі особливо довгих і вигнутих коренів знадобиться і 3D знімок сегмента щелепи – на ньому лікар може побачити не тільки зуб, але і прилеглі нерви, а значить – виключити їх пошкодження в ході операції.

По-друге, при атипово розміщеній «вісімці» або складній анатомії, лікар зазвичай розрізає зуб на кілька частин і обережно по черзі виймає ці частини. Це зводить до мінімуму ризики пошкодження сусіднього зуба і м’яких тканин, дозволяє максимально дбайливо провести втручання і скорочує реабілітаційний період.

По-третє, ми використовуємо колагенові фліси, які лікар вкладає в лунку і зашиває ясна. Такі фліси фіксують кров’яний згусток, стимулюють зростання нової кісткової тканини на місці дефекту і прискорюють загоєння рани.

Після видалення лікар може виписати антибактеріальні, знеболюючі і протизапальні препарати, рекомендувати полоскання сольовим розчином і ополіскувачем, що містить хлоргексидин. Шви після видалення «вісімок» знімають через 8-10 днів.

Якщо видалення зуба мудрості не було ускладнене атиповим положенням або запальним процесом, вам не буде потрібна тривала реабілітація. Вже на наступний день ви зможете вийти на роботу. Якщо ж по знімку лікар прогнозує складне видалення, він обов’язково обговорить з вами післяопераційний період і реабілітацію.

Записатись на візит:

Contact Form

Список послуг:

Ціни:

Назва послугиЦіна
Видаленнявід 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості2000 грн.
Зняття швів100 грн.
Ціни на усі послуги клініки

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Поліщук
Оксана Поліщук
5 out of 5 stars
місяць тому
Моя улюблена стоматологія вже багато років,до речі,за порадою подруги! Хоч живу на Бамі,але з радістю їду на Дружбу до улюблених стоматологів❤️
Lesia Dubchak
Lesia Dubchak
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Дякую професіоналам за мою нову посмішку і проліковані застарілі проблеми! Успіху Вам і процвітання! Рекомендую Вас усім своїм знайомим (я тепер жива реклама Дент Майстер 😁)
Наталя Кравчук
Наталя Кравчук
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Лікувала я і чоловік у Андрія Тарасовича дуже задоволені його роботою професіонал своєї справи. Кому треба лікування зубів, раджу звертатись!
Зоряна Дудар
Зоряна Дудар
1 out of 5 stars
тиждень тому
Відношення до пенсіонерів зневажливе. В мами розболівся зуб вона з палочкою прийшла до них а ї не прийняли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Oksana Tanasiv
Oksana Tanasiv
5 out of 5 stars
минулого тижня
З величезноюю подякою хочу зробити цей пост про стомaтологічну клініку Dent Master, яка надала мені високопрофесійні послуги і за надзвичайно короткий тижневий час вирішила мою проблемну ситуацію. Я вражена якістю, швидкістю та високим професійним рівнем лікаря Дмитра Вікторовича та Ольги Олександрівни. Дякую за те що зробили мені чудову усмішку! Рекомендую усім!
Iryna Syletska
Iryna Syletska
5 out of 5 stars
тиждень тому
Не вперше відвідую дану стоматологію і завжди задоволена результатом. Прекрасний лікар - Ольга Олександрівна. Рекомендую!
Володимир Нога
Володимир Нога
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Дуже хороша, якісна стоматологія з професіоналами своєї справи. До кожного пацієнта індивідуальний підхід. А лікування безболісне, шо для мене дуже важливо))). Кому треба зремонтувати зуби, раджу звертатись! Особисто я, сервісом і роботою повністю задоволений
Галя Грицько
Галя Грицько
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Роботою клініки задоволена.Робота виконана якісно , швидко а головне професійно. .Щиро рекомендую свого стоматолого Дмитра Вікторовича - це людина професіонал .Та головне ви отримаєте гарантію на виконану роботу ,сама переконалась .Ще раз дуже дякую. Професійного росту вам і божого благословення.
Tanya Vovk
Tanya Vovk
5 out of 5 stars
минулого тижня
Звернулася у клініку щодо видалення зуба мудрості.Незважаючи на непередбачувані моменти, які виникали під час видалення, Дмитро Вікторович показав себе прекрасним спеціалістом та професіоналом своєї справи,який не боїться брати відвовідальність і знаходить правильні шляхи вирішення проблеми. Уважний до пацієнта, пояснює, дає рекомендації, підтримує, цікавиться здоров'ям.Також була на прийомі у Ольги Олександрівни,яка дуже професійно і швидко поставила пломбу,і дала рекомендації щодо гігієни порожнини рота.Клініка добре забезпечена ліками і хорошим обладнанням.Медсестри - вмілі та дуже приємні в спілкуванні з клієнтом. Персонал - усміхнений, привітний, атмосфера - домашня. Бажаю клініці процвітання, успіхів, вдячних клієнтів. Рекомендую стоматологію DentMaster!
Олег Мороз
Олег Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Приємний персонал та відмінний сервіс. Дмитро Вікторович справжній професіонал своєї справи! Роботу виконав якісно та на професійному рівні. Однозначно рекомендую лише цю клініку!
Алла Мороз
Алла Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Стоматологія «Дент Майстер» - наша сімейна стоматологія. Послуги, які ми отримували самі різноманітні ( лікування, видалення, імплантація ) завжди на високому рівні. Ціни помірні, індивідуальний підхід. Рекомендую «Дент Майстер» та висококваліфікованих лікарів в даній клініці .
Вадим Мороз
Вадим Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Я дуже задоволений роботою цієї стоматології! Уся моя сімʼя звертається сюди на лікування зубів, і кожен раз отримуємо професійний підхід та відмінний результат. Рекомендую всім!
Kat Kravits
Kat Kravits
5 out of 5 stars
тиждень тому
Щиро рекомендуємо клініку Дентмайстер усім кого знаємо. Користуємося з чоловіком послугами для нас найкращого спеціаліста Ольги Олександрівни. Коли в клініку прийшла мама, скористалася послугами - сказала, що це і її найкращий спеціаліст тепер! Приємно, чисто, доступно та професійно! Дякуємо вам за вашу працю!
Оксана Лысейко
Оксана Лысейко
5 out of 5 stars
3 тижні тому
Якісне лікування, доброзичливість персоналу та індивідуальний підхід до кожного. З розумінням ставляться, коли треба лікуватися вже зараз і знаходять можливість прийняти паціента. Дуже вдячна Ользі Олександрівні за підхід до діточок і наші здорові зубки!
Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Залишити відгук