Професійна гігієна ротової порожнини

Красива, відкрита усмішка – результат щоденного дотримання правил гігієни ротової порожнини та своєчасне відвідування стоматолога.
Однак навіть при дворазовому чищенні зубів не всі люди можуть похизуватися здоровими білими зубами.

Чому так відбувається? Ось основні причини:

  • шкідливі звички, такі як куріння чи зловживання кавою або чаєм з пакетиків;
  • зловживання солодощами;
  • невміння правильно чистити зуби.

Важливо регулярно відвідувати стоматолога для проведення гігієни порожнини рота, під час якої не тільки покращується естетичний вигляд зубів (зуби стають чистішими, білішими), але і виявляються приховані каріозні порожнини на ранніх стадіях. Це дозволяє вчасно пролікувати захворювання та запобігти розвитку ускладнень.

ЯК ЧАСТО НЕОБХІДНО РОБИТИ ПРОФЕСІЙНУ ЧИСТКУ?

Ми рекомендуємо проводити професійну гігієну двічі на рік, а також перед встановленням брекет-систем, протезуванням та реставраціями (що дозволяє точніше підібрати колір пломби). Під час процедури знімаємо м’які і тверді відкладення на зубах.

Це боляче?

Процедура чистки є безболісною. Перевага нашої клініки в тому, що зняття зубних відкладень відбувається безболісно з використанням профіперлів (не соди) відомої німецької фірми Kavo. Після процедури ясна не кровоточать і не болять.

Зуби стають білішими після професійної чистки?

Так, зуби можуть стати світлішими. Буває, пацієнт хоче провести відбілювання, а після планової професійної гігієни — відтінок зубів його повністю влаштовує. При цьому, це не взаємозамінні процедури: відбілювання — про естетику, профгігієна — про зняття зубних відкладень і здоров’я зубів.

Записатись на візит:

Contact Form

Ціни:

Назва послугиЦіна (грн.)
Ремінералізуюча апплікація (1 зуб)100
Комплексна гігієна ультразвуковою та абразивною системами1700
Глибокий кюретаж пародонтальних кишень (1 щелепа)7000
Урок гігієни 600
Ціни на усі послуги клініки

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Що саме вас турбує?

Оберіть свій випадок зі списку нижчe:

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Поліщук
Оксана Поліщук
5 out of 5 stars
місяць тому
Моя улюблена стоматологія вже багато років,до речі,за порадою подруги! Хоч живу на Бамі,але з радістю їду на Дружбу до улюблених стоматологів❤️
Lesia Dubchak
Lesia Dubchak
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Дякую професіоналам за мою нову посмішку і проліковані застарілі проблеми! Успіху Вам і процвітання! Рекомендую Вас усім своїм знайомим (я тепер жива реклама Дент Майстер 😁)
Наталя Кравчук
Наталя Кравчук
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Лікувала я і чоловік у Андрія Тарасовича дуже задоволені його роботою професіонал своєї справи. Кому треба лікування зубів, раджу звертатись!
Зоряна Дудар
Зоряна Дудар
1 out of 5 stars
тиждень тому
Відношення до пенсіонерів зневажливе. В мами розболівся зуб вона з палочкою прийшла до них а ї не прийняли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Oksana Tanasiv
Oksana Tanasiv
5 out of 5 stars
минулого тижня
З величезноюю подякою хочу зробити цей пост про стомaтологічну клініку Dent Master, яка надала мені високопрофесійні послуги і за надзвичайно короткий тижневий час вирішила мою проблемну ситуацію. Я вражена якістю, швидкістю та високим професійним рівнем лікаря Дмитра Вікторовича та Ольги Олександрівни. Дякую за те що зробили мені чудову усмішку! Рекомендую усім!
Iryna Syletska
Iryna Syletska
5 out of 5 stars
тиждень тому
Не вперше відвідую дану стоматологію і завжди задоволена результатом. Прекрасний лікар - Ольга Олександрівна. Рекомендую!
Володимир Нога
Володимир Нога
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Дуже хороша, якісна стоматологія з професіоналами своєї справи. До кожного пацієнта індивідуальний підхід. А лікування безболісне, шо для мене дуже важливо))). Кому треба зремонтувати зуби, раджу звертатись! Особисто я, сервісом і роботою повністю задоволений
Галя Грицько
Галя Грицько
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Роботою клініки задоволена.Робота виконана якісно , швидко а головне професійно. .Щиро рекомендую свого стоматолого Дмитра Вікторовича - це людина професіонал .Та головне ви отримаєте гарантію на виконану роботу ,сама переконалась .Ще раз дуже дякую. Професійного росту вам і божого благословення.
Tanya Vovk
Tanya Vovk
5 out of 5 stars
минулого тижня
Звернулася у клініку щодо видалення зуба мудрості.Незважаючи на непередбачувані моменти, які виникали під час видалення, Дмитро Вікторович показав себе прекрасним спеціалістом та професіоналом своєї справи,який не боїться брати відвовідальність і знаходить правильні шляхи вирішення проблеми. Уважний до пацієнта, пояснює, дає рекомендації, підтримує, цікавиться здоров'ям.Також була на прийомі у Ольги Олександрівни,яка дуже професійно і швидко поставила пломбу,і дала рекомендації щодо гігієни порожнини рота.Клініка добре забезпечена ліками і хорошим обладнанням.Медсестри - вмілі та дуже приємні в спілкуванні з клієнтом. Персонал - усміхнений, привітний, атмосфера - домашня. Бажаю клініці процвітання, успіхів, вдячних клієнтів. Рекомендую стоматологію DentMaster!
Олег Мороз
Олег Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Приємний персонал та відмінний сервіс. Дмитро Вікторович справжній професіонал своєї справи! Роботу виконав якісно та на професійному рівні. Однозначно рекомендую лише цю клініку!
Алла Мороз
Алла Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Стоматологія «Дент Майстер» - наша сімейна стоматологія. Послуги, які ми отримували самі різноманітні ( лікування, видалення, імплантація ) завжди на високому рівні. Ціни помірні, індивідуальний підхід. Рекомендую «Дент Майстер» та висококваліфікованих лікарів в даній клініці .
Вадим Мороз
Вадим Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Я дуже задоволений роботою цієї стоматології! Уся моя сімʼя звертається сюди на лікування зубів, і кожен раз отримуємо професійний підхід та відмінний результат. Рекомендую всім!
Kat Kravits
Kat Kravits
5 out of 5 stars
тиждень тому
Щиро рекомендуємо клініку Дентмайстер усім кого знаємо. Користуємося з чоловіком послугами для нас найкращого спеціаліста Ольги Олександрівни. Коли в клініку прийшла мама, скористалася послугами - сказала, що це і її найкращий спеціаліст тепер! Приємно, чисто, доступно та професійно! Дякуємо вам за вашу працю!
Оксана Лысейко
Оксана Лысейко
5 out of 5 stars
3 тижні тому
Якісне лікування, доброзичливість персоналу та індивідуальний підхід до кожного. З розумінням ставляться, коли треба лікуватися вже зараз і знаходять можливість прийняти паціента. Дуже вдячна Ользі Олександрівні за підхід до діточок і наші здорові зубки!
Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Залишити відгук