Хірургічна стоматологія

У стоматології Дент Мастер серед хірургічних процедур особливе місце займає імплантація зубів і всі супутні заходи, пов’язані з нею.

До них належать:

 • Операція з підняття дна гайморової пазухи.
 • Направлена кісткова регенерація.
 • Пластика м’яких тканин для збільшення їхнього об’єму.

У випадку відсутності кількох зубів часто паралельно з встановленням імплантів ми проводимо направлені аугментації м’яких і твердих тканин для забезпечення кращої естетики і функції нових зубів.

Всі хірургічні втручання ми проводимо під знечуленням, безболісно і комфортно для пацієнта. Також надаємо супровід на етапі загоєння після втручань.

Безпечне видалення зубів

Існує думка, що не важливо, як «забирати» зуб. Однак варто розуміти, що видалення проводять не лише верхньої, видимої частини. Найцікавіше відбувається саме під яснами, а точніше в кістці, до якої кріпиться корінь зуба.

Під час операції з видалення ми працюємо з м’якими тканинами (яснами) і кістковими. Важливо провести видалення так, щоб завдати якнайменше травм. Це можливо при використанні відповідних, прогресивних інструментів. Майстерність хірурга теж відіграє важливу роль.

Якість проведення операції та ступінь пошкодження тканин впливають на подальший хід лікування, особливо у випадку запланованої імплантації і протезування для заміни видаленого зуба.

КОЛИ ПОТРІБНО ВИДАЛЯТИ ЗУБ?

Ми завжди наголошуємо на тому, що варто докладати максимум зусиль для збереження власних зубів. Якщо виникають проблеми, вдаємося до таких рішень як пломбування, встановлення коронок, реставрація та інші маніпуляції. Проте в певних випадках єдиним ефективним рішенням все ж є видалення зуба.

У хірургічній стоматології ми поділяємо видалення на невідкладне і планове.

Невідкладне видалення:

 • гострі запалення, що поширилися на кістку;
 • сильний, гострий біль, причиною якого є зуб, уражений захворюванням, яке не піддається лікуванню.

Планове видалення призначається на зручну дату, проводиться відповідно до побажань і з урахуванням ритму і стилю життя пацієнта (наприклад, запланована відпустка, важлива подія в житті, планована вагітність, переїзд).

Планове видалення проводимо у таких ситуаціях:

 • значні руйнування зуба, які не залишають можливості й сенсу його зберігати;
 • непрохідність кореневих каналів при наявності інфекції в верхівковій частині коренів;
 • розлом або інше значне пошкодження зуба;
 • сильна рухливість зубів при запущеному пародонтиті;
 • зуб не може сам прорізатися (ретинований), це викликає біль і запалення;
 • гіпердонтія (надкомплектні зуби), які впливають на зубний ряд або болять;
 • зуб видаляють відповідно до індивідуального плану ортодонтичного лікування.
 • атипове розташування зубів мудрості.

Рішення про видалення зуба приймається на підставі ретельного огляду ротової порожнини і вивчення історії хвороби, а також огляду рентгенівських знімків пацієнта.

Кожен випадок видалення залежить від індивідуальної ситуації, розміру і розташування зуба, загального стану здоров’я пацієнта.

Залежно від ситуації операція видалення зуба займає від тридцяти хвилин до двох годин.

Для дітей

Видалення рухомого молочного зубчика

Зазвичай проводиться швидко і без уколу анестезії. Всі ми пам’ятаємо комбінацію «тато, нитка, двері». Проте краще нехай кожен займається своєю справою – лікарі лікують і видаляють зуби, а батьки люблять своїх малюків. Так точно буде менше страхів у дорослому віці 🙂

Видалення стабільного молочного зуба

Спочатку проводиться психологічна адаптація, аплікаційна і ін’єкційна анестезії, і лише після цього саме видалення.

Записатись на візит:

Ціни:

Назва послугиЦіна
Анестезія100 грн.
Видалення першого рівня складності300 грн.
Видалення атипово розміщеного зуба мудрості2,000 грн.
Ушиваня після видалення250 грн.
Ціни на усі послуги клініки

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Що саме вас турбує?

Оберіть свій випадок зі списку нижчe:

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Павел
Павел
2 out of 5 stars
місяць тому
Дмитро Вікторович вміє тільки пломби ставити, на інші процедури розсилає по всьому Тернополі.Навіть просто прочистити канал то записують до іншого лікаря(Андрій вроді, до речі більш толковий з того одного разу що в нього був), або в іншу стоматологію і тоді це лікування розтягується на 2-3 тижні.Сама клініка технічно оснащена на низькому рівні.Тому моя порада така - кому потрібно робити щось складніше чим проста пломба то Вам не сюди!
Nadiy 30
Nadiy 30
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Щиро дякую працівникам клініки ,, Дент Майстер,, , особливо лікарю Андрію Тарасовичу та Ользі Олександрівній за якісну консультацію та добре виконану роботу. Порадуво ввічлеве ставлення усього персоналу , дівчатка на рецепції завжди усміхнені та привітні.
Taras Booblik
Taras Booblik
5 out of 5 stars
неделю назад
Найперше, це дуже професійний підхід до роботи! Ще сподобалося, що перед будь-якою процедурою лікар зрозумілою мовою все розяснює і пояснює, що зараз з тобою буде відбуватися. Особисто для мене це важливо, знати що зі мною роблять. Сучасне обладнання і в цілому сучасний підхід до лікування.
Oksana Ernestiene
Oksana Ernestiene
5 out of 5 stars
3 недели назад
Здравствуйте. Мы с Дональдом очень Вам благодарны за 100% профессиональный подход к Нас.Заклад просторный и сияет чистотой .что является очень важным. И еще отдельно благодарим за ваш хороший и позитивный настрой. К вам всегда хочется прийти еще раз😊. Спасибо
Россина Юрченко
Россина Юрченко
5 out of 5 stars
3 недели назад
Большое спасибо за прекрасные зубки!!! Наконец я могу улыбаться,не стесняясь!!!И всё благодаря Вашей клинике!Очень довольна и отношением,со стороны врачей и их помощников!Приятная атмосфера и совершенно безболезненно!!! СПАСИБО ОГРОМНОЕ ВАМ!!! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!✌️✌️✌️✌️✌️💋
Paweł Skupiewski
Paweł Skupiewski
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Jestem zachwycony tym co mi zrobili z zębami, przyjechałem na niecałe dwa tygodnie i to było to czego oczekiwałem, pełen profesjonalizm i efekt zachwycający, polecam w 100% 💪
Maryana lynka
Maryana lynka
5 out of 5 stars
месяц назад
Это место заслуживает только 5 звезд. Супер профессиональные и чрезвычайно талантливые врачи. Док. Дмитрий Шевцов значительно улучшил мою улыбку, а его талант получил признание в далеком Мельбурне, Австралия (где я сейчас живу). Местного стоматолога по-настоящему впечатлило исключительное качество техники Doc. Дмитрий использовал. Нам нужно больше таких врачей. Еще раз спасибо !! 🙂
Loki Ska
Loki Ska
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я был в этой стоматологии, больше чем два года назад, лечил зубы. Мне понравилась, женщина, профессионал, так попало, что она мне лечила зубы еще в 2014)) Скоро приду еще раз, ждите клиента. P.s Бесит что записался был на час к примеру, а зубы еще лечили, и почему я пришел?
Ewelina Szymczak
Ewelina Szymczak
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Стоматологический кабинет, который стоит порекомендовать! Приятное и надежное обслуживание пациентов, дружеская атмосфера. Искренне рекомендую эту клинику всем, кто не уверен в лечении и установке зубов в Украине. Кроме того, я впервые осмелился лечить зубы за пределами Польши, о чем я не жалею. Проблем с общением нет, ведь персонал свободно владеет польским, английским и даже немного немецким;) Еще раз очень рекомендую и благодарю всю команду за отличную работу!
Уляна і Віталік Лисі
Уляна і Віталік Лисі
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я проходила лечение у врача Дмитрия Викторовича, очень довольна качеством лечения. Врач все объясняет и отвечает на множество вопросов. Наконец у меня порядок с зубами) Также лечили сыночек зубки, ему 5 годков, стоматолог Ольга Александровна имеет просто замечательный подход к детям, сынок совсем не боялся, наоборот просился прийти еще))). Спасибо за подаруночки❤️. Очень рада, что Вас нашла. На сегодняшний день для меня это лучшая стоматология в Тернополе! Теперь рекомендую Вас всем знакомым.
Ірина Варахович
Ірина Варахович
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Вожу дочь, 5р. Довольны оба. Индивидуальный подход, адекватные цены. В конце каждого визита подарок для ребенка) История о червячка и пчелку 👍
Людмила Хомская
Людмила Хомская
5 out of 5 stars
год назад
Доктора Дмитрий и Ольга очень профессионально - квалифицированны и обслуживающий персонал приятный и вежливый.👍👍👍 Рекомендую Лечить зубы только у таких профессионалов.
Залишити відгук