Лікування каналів

Якщо ви спізнились з лікуванням карієсу, то хвороба може поширитися глибше і ушкодити пульпу (судини і нерви зуба). Виникає пульпіт – захворювання, яке характеризується нестерпним болем (особливо в нічний час). Якщо пульпіт не пролікувати, виникає наступне ускладнення – периодонтит, при якому запальний процес розповсюджується за межі зуба і проникає в кістку щелепи, викликаючи нестерпний постійний біль при дотику до зуба.

При найменших проявах зубного болю негайно записуйтесь на прийом до «Dent Master». З цією проблемою ми впораємось за один чи декілька сеансів залежно від складності пошкодження. Пломбування каналів (ендодонтія) проводиться по новітній технології і не викликає дискомфорту у пацієнта.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗУБНИХ КАНАЛІВ

 • Інфекційний або травматичний пульпіт;
 • Периодонтит;
 • Підготовка до протезування (якщо є показання до видалення пульпи).

Як ми лікуємо зубні канали?

Ендодонтичне лікування, тобто лікування зубних каналів – найскладніше. Воно складається з таких етапів:

 • підготовчого;
 • чистки та дезінфекції;
 • пломбування.

Якщо на будь-якому із вказаних етапів буде допущена помилка, в майбутньому доведеться переліковувати зубні канали. Тому важливо, щоб лікар виконав всі маніпуляції точно та якісно.

На підготовчому етапі спеціаліст проводить:

 • Місцеву анестезію. Лікувати зубні канали без знеболювання неможливо, тому лікар обов’язково підбере оптимальний тип анестезії.
 • Препарування і очищення каріозної порожнини з формуванням гарного доступу до каналів.

Для проведення чистки та дезінфекції порожнини зуба лікарю знадобиться:

 • ретельно видалити всі неживі тканини зуба, зокрема і кровоносні судини та нерв;
 • відпрепарувати поверхню зуба з мінімальною травматизацією здорових тканин;
 • продезінфікувати канали

Останній етап – пломбування кореневих каналів спеціальними матеріалами.

Дуже важливо якісно прочистити, продезінфікувати канал зуба, а також ретельно заповнити його спеціальним пломбувальним матеріалом. Під час лікування пацієнт не зможе відчути, чи правильно стоматолог провів усі маніпуляції. Але якщо на цьому етапі лікар допустив помилки, з часом у корені зуба може знову з’явитися інфекція.

Записатись на візит:

Ціни:

Назва послугиЦіна
Пломбування 1 канального зуба (ікла, різці)550 грн.
Пломбування 3 канального зуба (моляри)900 грн.
Анестезія100 грн.
Ціни на усі послуги клініки

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Що саме вас турбує?

Оберіть свій випадок зі списку нижчe:

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Павел
Павел
2 out of 5 stars
місяць тому
Дмитро Вікторович вміє тільки пломби ставити, на інші процедури розсилає по всьому Тернополі.Навіть просто прочистити канал то записують до іншого лікаря(Андрій вроді, до речі більш толковий з того одного разу що в нього був), або в іншу стоматологію і тоді це лікування розтягується на 2-3 тижні.Сама клініка технічно оснащена на низькому рівні.Тому моя порада така - кому потрібно робити щось складніше чим проста пломба то Вам не сюди!
Nadiy 30
Nadiy 30
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Щиро дякую працівникам клініки ,, Дент Майстер,, , особливо лікарю Андрію Тарасовичу та Ользі Олександрівній за якісну консультацію та добре виконану роботу. Порадуво ввічлеве ставлення усього персоналу , дівчатка на рецепції завжди усміхнені та привітні.
Taras Booblik
Taras Booblik
5 out of 5 stars
неделю назад
Найперше, це дуже професійний підхід до роботи! Ще сподобалося, що перед будь-якою процедурою лікар зрозумілою мовою все розяснює і пояснює, що зараз з тобою буде відбуватися. Особисто для мене це важливо, знати що зі мною роблять. Сучасне обладнання і в цілому сучасний підхід до лікування.
Oksana Ernestiene
Oksana Ernestiene
5 out of 5 stars
3 недели назад
Здравствуйте. Мы с Дональдом очень Вам благодарны за 100% профессиональный подход к Нас.Заклад просторный и сияет чистотой .что является очень важным. И еще отдельно благодарим за ваш хороший и позитивный настрой. К вам всегда хочется прийти еще раз😊. Спасибо
Россина Юрченко
Россина Юрченко
5 out of 5 stars
3 недели назад
Большое спасибо за прекрасные зубки!!! Наконец я могу улыбаться,не стесняясь!!!И всё благодаря Вашей клинике!Очень довольна и отношением,со стороны врачей и их помощников!Приятная атмосфера и совершенно безболезненно!!! СПАСИБО ОГРОМНОЕ ВАМ!!! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!✌️✌️✌️✌️✌️💋
Paweł Skupiewski
Paweł Skupiewski
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Jestem zachwycony tym co mi zrobili z zębami, przyjechałem na niecałe dwa tygodnie i to było to czego oczekiwałem, pełen profesjonalizm i efekt zachwycający, polecam w 100% 💪
Maryana lynka
Maryana lynka
5 out of 5 stars
месяц назад
Это место заслуживает только 5 звезд. Супер профессиональные и чрезвычайно талантливые врачи. Док. Дмитрий Шевцов значительно улучшил мою улыбку, а его талант получил признание в далеком Мельбурне, Австралия (где я сейчас живу). Местного стоматолога по-настоящему впечатлило исключительное качество техники Doc. Дмитрий использовал. Нам нужно больше таких врачей. Еще раз спасибо !! 🙂
Loki Ska
Loki Ska
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я был в этой стоматологии, больше чем два года назад, лечил зубы. Мне понравилась, женщина, профессионал, так попало, что она мне лечила зубы еще в 2014)) Скоро приду еще раз, ждите клиента. P.s Бесит что записался был на час к примеру, а зубы еще лечили, и почему я пришел?
Ewelina Szymczak
Ewelina Szymczak
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Стоматологический кабинет, который стоит порекомендовать! Приятное и надежное обслуживание пациентов, дружеская атмосфера. Искренне рекомендую эту клинику всем, кто не уверен в лечении и установке зубов в Украине. Кроме того, я впервые осмелился лечить зубы за пределами Польши, о чем я не жалею. Проблем с общением нет, ведь персонал свободно владеет польским, английским и даже немного немецким;) Еще раз очень рекомендую и благодарю всю команду за отличную работу!
Уляна і Віталік Лисі
Уляна і Віталік Лисі
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я проходила лечение у врача Дмитрия Викторовича, очень довольна качеством лечения. Врач все объясняет и отвечает на множество вопросов. Наконец у меня порядок с зубами) Также лечили сыночек зубки, ему 5 годков, стоматолог Ольга Александровна имеет просто замечательный подход к детям, сынок совсем не боялся, наоборот просился прийти еще))). Спасибо за подаруночки❤️. Очень рада, что Вас нашла. На сегодняшний день для меня это лучшая стоматология в Тернополе! Теперь рекомендую Вас всем знакомым.
Ірина Варахович
Ірина Варахович
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Вожу дочь, 5р. Довольны оба. Индивидуальный подход, адекватные цены. В конце каждого визита подарок для ребенка) История о червячка и пчелку 👍
Людмила Хомская
Людмила Хомская
5 out of 5 stars
год назад
Доктора Дмитрий и Ольга очень профессионально - квалифицированны и обслуживающий персонал приятный и вежливый.👍👍👍 Рекомендую Лечить зубы только у таких профессионалов.
Залишити відгук