Zęby w jeden dzień. All on 4 (wszystko na 4)

Jednoetapowa implantacja z natychmiastowym obciążeniem. Wszystko na 4 lub 6 implantach.

„All on 4” to technika protetyki na implantach, polegająca na tym, że podparcie dla całego uzębienia (12-14 zębów) to tylko 4 implanty. W niektórych przypadkach modyfikacja dotyczy 6 implantów.

Oznacza to, że w przypadku całkowitej utraty zębów nie ma konieczności zakładania implantu w miejsce każdego utraconego zęba. Wystarczy zainstalować 4 lub 6 implantów na szczęce, aby pewnie zamocować wszystkie zęby.

ZALETĄ TECHNIKI JEST TO, ŻE PACJENT OD RAZU DOSTAJE ZĘBY. JAK TO JEST MOŻLIWE?

Faktem jest, że w tym przypadku stosujemy specjalne implanty z bardziej agresywnym gwintem, który pomaga uzyskać pierwotną stabilność implantu w kości.

Ponadto implanty są dodatkowo stabilizowane i szynowane zębami tymczasowymi.

W ten sposób implanty są połączone konstrukcją tymczasową, która pozwala im wytrzymać obciążenie żucia, a nawet sprzyja szybszej osteointegracji.

ZAKŁADANIE MOSTÓW BEZPOŚREDNIO W DNIU IMPLANTACJI LUB W CIĄGU TYGODNIA PO ZABIEGU NAZUWA SIĘ NATYCHMIASTOWYM OBCIĄŻENIEM.

Dlatego pacjent otrzymuje najpierw tymczasowe zęby polimerowe wzmocnione metalową belką. Taka konstrukcja pomaga złagodzić obciążenie implantów w ciągu pierwszych 6 miesięcy.

Po 6 miesiącach implanty dobrze się integrują, są w stanie wytrzymać obciążenie żucia. Zęby tymczasowe wymieniamy na mocniejsze z cyrkonu, które wytrzymują wiele lat.

Zaufaj profesjonalistom!

Umów wizytę

Ceny:

Nazwa usługiCena (EUR)
Wszystko na 4 implantach ( All on 4) zęby kompozytowe 3100 EUR
Wszystko na 4 implantach ( All on 4) Zęby cyrkonowe4500 EUR
Ceny wszystkich usług kliniki

Zęby w jeden dzień (wszystko na 4)

ODBUDOWA. ALL-ON-4 (WSZYSTKO NA 4 IMPLANTACH)

Rezultat: Sytuacja początkowa: Pacjent przyszedł z kilkoma zepsutymi, beznadziejnymi zębami. [...]

Czytaj więcej...

Zaufaj profesjonalistom!

Usługi

Opinie naszych pacjentów

Оксана Поліщук
Оксана Поліщук
5 out of 5 stars
місяць тому
Моя улюблена стоматологія вже багато років,до речі,за порадою подруги! Хоч живу на Бамі,але з радістю їду на Дружбу до улюблених стоматологів❤️
Lesia Dubchak
Lesia Dubchak
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Дякую професіоналам за мою нову посмішку і проліковані застарілі проблеми! Успіху Вам і процвітання! Рекомендую Вас усім своїм знайомим (я тепер жива реклама Дент Майстер 😁)
Наталя Кравчук
Наталя Кравчук
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Лікувала я і чоловік у Андрія Тарасовича дуже задоволені його роботою професіонал своєї справи. Кому треба лікування зубів, раджу звертатись!
Зоряна Дудар
Зоряна Дудар
1 out of 5 stars
тиждень тому
Відношення до пенсіонерів зневажливе. В мами розболівся зуб вона з палочкою прийшла до них а ї не прийняли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Oksana Tanasiv
Oksana Tanasiv
5 out of 5 stars
минулого тижня
З величезноюю подякою хочу зробити цей пост про стомaтологічну клініку Dent Master, яка надала мені високопрофесійні послуги і за надзвичайно короткий тижневий час вирішила мою проблемну ситуацію. Я вражена якістю, швидкістю та високим професійним рівнем лікаря Дмитра Вікторовича та Ольги Олександрівни. Дякую за те що зробили мені чудову усмішку! Рекомендую усім!
Iryna Syletska
Iryna Syletska
5 out of 5 stars
тиждень тому
Не вперше відвідую дану стоматологію і завжди задоволена результатом. Прекрасний лікар - Ольга Олександрівна. Рекомендую!
Володимир Нога
Володимир Нога
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Дуже хороша, якісна стоматологія з професіоналами своєї справи. До кожного пацієнта індивідуальний підхід. А лікування безболісне, шо для мене дуже важливо))). Кому треба зремонтувати зуби, раджу звертатись! Особисто я, сервісом і роботою повністю задоволений
Галя Грицько
Галя Грицько
5 out of 5 stars
4 тижні тому
Роботою клініки задоволена.Робота виконана якісно , швидко а головне професійно. .Щиро рекомендую свого стоматолого Дмитра Вікторовича - це людина професіонал .Та головне ви отримаєте гарантію на виконану роботу ,сама переконалась .Ще раз дуже дякую. Професійного росту вам і божого благословення.
Tanya Vovk
Tanya Vovk
5 out of 5 stars
минулого тижня
Звернулася у клініку щодо видалення зуба мудрості.Незважаючи на непередбачувані моменти, які виникали під час видалення, Дмитро Вікторович показав себе прекрасним спеціалістом та професіоналом своєї справи,який не боїться брати відвовідальність і знаходить правильні шляхи вирішення проблеми. Уважний до пацієнта, пояснює, дає рекомендації, підтримує, цікавиться здоров'ям.Також була на прийомі у Ольги Олександрівни,яка дуже професійно і швидко поставила пломбу,і дала рекомендації щодо гігієни порожнини рота.Клініка добре забезпечена ліками і хорошим обладнанням.Медсестри - вмілі та дуже приємні в спілкуванні з клієнтом. Персонал - усміхнений, привітний, атмосфера - домашня. Бажаю клініці процвітання, успіхів, вдячних клієнтів. Рекомендую стоматологію DentMaster!
Олег Мороз
Олег Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Приємний персонал та відмінний сервіс. Дмитро Вікторович справжній професіонал своєї справи! Роботу виконав якісно та на професійному рівні. Однозначно рекомендую лише цю клініку!
Алла Мороз
Алла Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Стоматологія «Дент Майстер» - наша сімейна стоматологія. Послуги, які ми отримували самі різноманітні ( лікування, видалення, імплантація ) завжди на високому рівні. Ціни помірні, індивідуальний підхід. Рекомендую «Дент Майстер» та висококваліфікованих лікарів в даній клініці .
Вадим Мороз
Вадим Мороз
5 out of 5 stars
минулого тижня
Я дуже задоволений роботою цієї стоматології! Уся моя сімʼя звертається сюди на лікування зубів, і кожен раз отримуємо професійний підхід та відмінний результат. Рекомендую всім!
Kat Kravits
Kat Kravits
5 out of 5 stars
тиждень тому
Щиро рекомендуємо клініку Дентмайстер усім кого знаємо. Користуємося з чоловіком послугами для нас найкращого спеціаліста Ольги Олександрівни. Коли в клініку прийшла мама, скористалася послугами - сказала, що це і її найкращий спеціаліст тепер! Приємно, чисто, доступно та професійно! Дякуємо вам за вашу працю!
Оксана Лысейко
Оксана Лысейко
5 out of 5 stars
3 тижні тому
Якісне лікування, доброзичливість персоналу та індивідуальний підхід до кожного. З розумінням ставляться, коли треба лікуватися вже зараз і знаходять можливість прийняти паціента. Дуже вдячна Ользі Олександрівні за підхід до діточок і наші здорові зубки!
Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
тиждень тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Залишити відгук