наші послуги

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

Імплантація – це встановлення титанового або цирконієвого імплантата (стержня), що за формою нагадує корінь зуба, в кістку верхньої або нижньої щелепи.

За даними МОЗ імплантація є сучасним, ефективним, надійним і безболісним методом заміщення втрачених зубів, який не викликає тяжких ускладнень.

За допомогою імплантів можна повністю відновити жувальну і естетичну функцію зубощелепної системи. Людина може не лише вживати тверду їжу без остраху, але й почуватися впевнено у спілкуванні з іншими людьми.

ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ТА ЙОГО УСКЛАДНЕНЬ

Сьогодні уже немає жодної людини, яка б не чула про карієс. Однак часто люди не знають елементарного: які причини його виникнення та наслідки несвоєчасного лікування. Карієс – це захворювання твердих тканин зуба, що призводить до поступового руйнування емалі, дентину зуба та руйнування його структури. До основник причин виникнення карієсу належить:

Читати далі

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Не таємниця, що діти дуже бояться лікарів, а особливо стоматологів. Адже це незрозуміле обладнання та звук бормашини наводять жах. Саме тому важливо знати правильний підхід до маленького пацієнта. У цьому випадку лікар-стоматолог повинен бути ще й педіатром та психологом.

Читати далі

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА

Сьогодні професійна гігієна є дуже важливою складовою терапії всіх стоматологічних захворювань.

Гігієна ротової порожнини – це професійне чищення зубів шляхом видалення зубного каменю над яснами та під ними. Ми рекомендуємо проводити таке професійне чищення зубів два рази на рік. Якщо таку процедуру не виконувати регулярно, біля шийок зубів збирається темний наліт та утворюється камінь. Ці відкладення можуть заглиблюватися під ясна на 3-5 мм та викликати пародонтит. Наліт може з’явитися навіть у тих людей, які ретельно стежать за своїми зубами, адже є такі місця, які звичайна зубна щітка добре не вичищає.

Читати далі

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів — це метод відновлення втрачених тканин зуба за допомогою сучасних композитних матеріалів. Якісно виконана реставрація зубів назавжди усуне каріозні порожнини, дефекти емалі, різноманітні нерівності, потемніння. Цей метод зберігає максимальну кількість емалі та дентину. Під час художньої реставрації важлива повна імітація природнього вигляду зуба, тому у цьому випадку ми поєднуємо стоматологію і мистецькі навички. Якісно виконану реставрацію зубів важко відрізнити від природнього зуба. Каріозні порожнини, дефекти емалі, різноманітні нерівності, потемніння і нашарування на зубах зникнуть назавжди. Такі зуби мають природній колір, прозорість, форму і навіть блиск.

Читати далі

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Незнімне протезування

До незнімного протезування належать зубні протези, що фіксують на цемент та які постійно залишаються в роті. Звідси і назва – незнімні протези. До незнімного протезування належать: вкладки, накладки, вініри, люмініри, коронки та містки.

Завдяки вінірам, люмінірам, вкладкам та накладкам (тоненьким пластинкам) виконують окремий вид незнімного протезування – мікропротезування. Вони міцно кріпляться до зубів за допомогою спеціальної адгезивної системи. З їхньою допомогою можна змінити форму та колір передніх зубів, створюючи цим абсолютно нову усмішку. Цю методику застосовують також і на задні зуби при стертості.

Читати далі