про нас

price

Стоматологія «Дент Майстер» заснована в 2011 році командою професіоналів з великим досвідом практики в різних сферах стоматології (естетичної, терапевтичної, хірургічної, ортопедичної та ендодонтії). При проектуванні кабінету враховувались фактори, які забезпечують надання стоматологічних послуг найвищої якості. Саме тому «Дент Майстер», окрім стоматологічного кабінету, обладнано сучасною зуботехнічною лабораторією, у якій пріоритетне місце займають різні види складного та естетичного протезування. Сучасне протезування – непростий процес, для нього потрібне не лише якісне устаткування, але й досвід. Ми з впевненістю можемо сказати про свій професіоналізм, адже лабораторія працює уже близько 20 років. За цей період ми накопичили практичний досвід і створили омріяні усмішки клієнтам не лише з усієї України,але й з-за кордону.
Наші спеціалісти зуботехнічної та стоматологічної галузей регулярно відвідують навчальні курси, виставки та конференції. Кабінет оснащений обладнанням та матеріалами відомих європейських та японських виробників.

«Дент Майстер» – це:

  • Ретельний, послідовний, а головне – комплексний підхід до кожного пацієнта
  • Відсутність болю під час лікування завдяки використанню ефективних методик знеболення
  • Стерилізація та дезинфекція інструментів відповідно до європейських стандартів
  • Атмосфера спокою та комфорту, привітний персонал та професіоналізм лікарів

Приходьте до нас, щоб отримати послуги преміум-класу за доступними цінами. Ми не лише полікуємо Ваші зуби, але й допоможемо частіше усміхатись!